Yhteystiedot

Osoite

Hitsaajankatu 22, 00810 Herttoniemi.
Talo on valkoinen Opus 2 -niminen toimistorakennus.

Toimistolle on helppo tulla omalla autolla tai julkisilla.
Bussipysäkit ja metroasema ovat kävelymatkan päässä toimistolta.

Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Mira Merikanto
050 447 2810
mira@tilitoimistosukkela.fi

Miika Aulio
045 671 4796
miika@tilitoimistosukkela.fi

Taloushallintotiimi

Terhi Männistö
terhi@tilitoimistosukkela.fi

Jenita Söderholm
jenita@tilitoimistosukkela.fi

Sari Oittinen
sari@tilitoimistosukkela.fi

Petra Mikkonen
petra@tilitoimistosukkela.fi

Antti Perttuli
antti@tilitoimistosukkela.fi

Jenni Seppälä
jenni@tilitoimistosukkela.fi

Satu Norema
satu@tilitoimistosukkela.fi

Sari Menna
sari.menna@tilitoimistosukkela.fi

Kirsi Tiainen
kirsi@tilitoimistosukkela.fi

Ota yhteyttä